Радио Кочани
Кочани

На Пониква – Англиски едукативен ски камп 2024

545
НОВО, НОВО, НОВО !!!  ЗИМСКИ КАМП НА ПОНИКВА – мотел “Мице”-Јануари 2024
На дружбите и изненадувањата им нема крај

Овојпат снежна авантура, љубов, прегратки, насмевки, другарства, снег, учење, уживање = волшебна зимска бајка
Можност за почетно скијање, напредно скијање, усовршување техники во скијањето
Усовршување на англискиот јазик преку игра, забава, музика
За другите активности дојдете и уверете се
Придружете ни се, местата се ограничени
Теодора Китановска 077791095
Ратка Ефремова 070354898
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе