Радио Кочани
Кочани

На шопинг во Приштина со Авто Атом

744

ШОПИНГ ВО ПРИШТИНА 25.11.2023

 

Black Friday во “Prishtina Mall”

Искористете ги најголемите попусти во годината и пазарувајте по најниски цени со попуст дури до 80%.

ТЕРМИН: 25.11.2023 (Сабота)

 

ЦЕНА: 850 денари – за деца до 9 години 650 денари

Организиран превоз од: Виница – Кочани – Штип – Св. Николе

Посета на :

ПРИШТИНА MALL

КОМПЛЕКС БРЕНДИРАНИ И OUTLET ПРОДАВНИЦИ

OUTLET ПРОДАВНИЦА ВО УРОШЕВАЦ СЕ ЗА 1 ЕВРО

 

За дополнителни информации и резервации контактирајте не на:

070/336-307         033/270-765

 

ТА Авто Атом
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе