Радио Кочани
Кочани

Во „Искра“ – Промоција на нова книга од Славица Цветкова

199
Денеска, 14 ноември (вторник), во 17 часот, во Библиотеката „Искра“ во Кочани ќе се одржи промоција на книгата „Одот низ животот на Блажо Ѓошо Стојановски“ од Славица Цветкова.

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе