Радио Кочани
Кочани

Акција во месарница Малеш Кочани…

2,533

Месарница МАЛЕШ – Кочани, утре Четврток ќе работи само до 12 часот. Задутре Петок, (акција). Коленица парче 95 денари, кременадла со коска 295 денари.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе