Радио Кочани
Кочани

Бензинска пумпа ДАДИ Компани – Виница има потреба од работник.

2,035

Бензинска пумпа ДАДИ Компани – Виница има потреба од работник.

Кандидатите да се пријават  на меил: [email protected], на телефон: 075 213 481

или во просториите на ДАДИ Компани до градската болница во Виница.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе