Радио Кочани
Кочани

Фабричка (рекламна) цена на пелети…

1,402

Бено Комерц Транс – Виница продава пелети од сопствено производство.

Вреќичка од 15 килограми по фабричка рекламна цена од само 230 денари, со доства до вашата дестинација.

Квалитет загарантиран!

Информации на:

071/901-732 Александар 

075/743-684 Дарко 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе