Радио Кочани
Кочани

Како да уловиш ваучер од 5.000 денари и квалитетен покрив?

347

Ако сакате да градите покрив до крајот на годината, дознајте како да направите добар улов со Tondach.

Среќата ги следи храбрите, а добриот улов информираните. Затоа, сакаме да ве информираме за три работи:

  1. Во тек е промо понудата на Тондах, за добивање ваучер од 5.000 денари за изградба на нов покрив. Сè што треба да направите за да добиете ваучер е да се регистрирате тука:

РЕГИСТРИРАЈ СЕ ЗА ВАУЧЕР ОД 5.000 ДЕНАРИ

  1. Компанијата „Винербергер“ повеќе од 200 години произведува градежни материјали. Tondach е нејзин бренд на системски покривни решенија. Односно, 100% природни ќерамиди + соодветни додатоци специјално дизајнирани за целосно сигурен покрив со врвен изглед. Убедена во беспрекорниот квалитет на своите покриви, компанијата нуди 33 години гаранција.
  2. Како експерт за покриви, Tondach на македонскиот пазар ја нуди ќерамидата Contiton 12, која е направена земајќи ја предвид географијата на нашето поднебје. Ќерамидата се одликува со ненадминлива прецизност на формата и мазност на површината. Вистински избор за македонски покрив!

Часовникот отчукува…

Промотивната понуда на Tondach трае до крајот на септември. Искористете ја оваа навремена информација и претворете ја во двоен улов со една јадица! Уловете и ваучер од 5.000 денари и нов сигурен покрив за вашиот дом.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе