Радио Кочани
Кочани

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА ВО ГИГА ЛУКС- КОЧАНИ

2,406

Се издава дуќан со површина од 44 м2, плус 18м2, магацински простор во склоп на дуќанот, тоалет и канцеларија.

Локација спроти управната зграда на КЈП Водовод

Информации на:  078/278-008

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе