Радио Кочани
Кочани

ГОЛЕМА АКЦИЈА ВО МЕСАРНИЦА МАЛЕШ КОЧАНИ

4,751

Само денеска голема акција во месарница Малеш – Кочани

Кременадла со коска за само 280 денари

Побрзајте количините се ограничени.

Месарница Малеш  на улица „Димитар Влахов“ бр. (49)  ( Стришани )

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе