Радио Кочани
Кочани

Кој загубил клуч за автомобил на „Димитрија Лазарев“ нека се јави во Радио Кочани

933

На улицата „Димитрија Лазарев“, во населбата „Варница“ (Белско маало), во Кочани вчера околу пладне пронајден е предмет, најверојатно клуч за автомобил.

Лицето што го загубило предметот може утре после 9 часот да дојде во просториите на Радио Кочани или да се јави на некои од броевите на радиото за дополнителни информации.

Ваше Радио Кочани

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе