Радио Кочани
Кочани

Ексклузив ДОО Прехрамбена Индустрија има потреба од одржувач со познавања на електрика и механика.

652

Ексклузив ДОО Прехрамбена Индустрија има потреба од одржувач со познавања на електрика и механика.

Сите заинтересирани можат да се пријават на: 071/329-727.

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе