Радио Кочани
Кочани

(Видео) Новата летна бавча на ресторан ТОПОЛНИК ве мами и повикува

1,825

Реновирана и освежена со зголемен капацитет и можности.

Новата летна бавча на ресторан ТОПОЛНИК ве мами и повикува на најубавата локација на падините под брана „Гратче“, да ги прославите вашите свечености во униикатен амбиент-различен од сите други.

Препуштете му се на чистиот воздух и уживајте во ново-старите специјалитети.

Нарачајте и закажете на : 077 644 133

ТОПОЛНИК со нов лик

Повелете !

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе