Радио Кочани
Кочани

Се бараат работници за хрватското приморје (Готвачи, готвачки и пица мајстори посебно привилигирани)

2,880

Мигоб ФР вработува на хрватското приморје за следниве работни позициии:

-Готвачи

-Пица мајстори

-Келнери

-Помошни работници за сите хотелски и ресторански услуги

Иднината ви е сигурна и обезбедена со нас. За секој работник обезбеден ЕУ Статус

Контактирајте не на 00385/924-217-758 на Вибер или 078/220-032  и добредојдени сте на најубавиот дел од јадранскот приморје

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе