Радио Кочани
Кочани

Се грижиме за остварување на плановите и желбите на нашите клиенти…

356

Пролетта е идеално време за убави нешта.Ние се грижиме за нашите клиенти за остварување на нивните планови и желби. Финансиски кредитен центар  „БС“  ви овозможува брзи кредити(или  ВИЗА БС картичка по најповолни услови.

Време е да го зголемите вашиот буџет.
Аплицирајте за еден од брзите кредити до 100 000 денари по екстремно најповолни услови на
https://brzkredit.fkcbs.com.mk и информирајте се на бесплатниот контакт број 0800 33 777, на 033/271-142, или на вибер бројот 070/312-435
за подетални информации Ви стоиме на располагање во нашата филијала во Кочани во ТЦ блок Б на кат.

И да не заборавиме КЕШ КРЕДИТ  со пониска рата, повеќе услови, повеќе пари за сума до 600 000 мкд до 84 месеци

Добиј ги парите веднаш!
ФИНАСИСКИ КРЕДИТЕН ЦЕНТАР БС е тамо кај што сте!

 

Рефинансирај се во едно на едно место по НАЈПОВОЛНИ услови!
тел: 0800 33 777, 02/3166-466
емаил: [email protected]

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе