Радио Кочани
Кочани

Tасим Травел ве води во Манастирот Василије Острошки Црна Гора

640
⛪Манастирот Василије Острошки⛪
12.05.2023 ( петок)
✅Посета на манастирот Св.Василије Острошки.
✅Посета на Будва и Св.Стефан(панорамски)-капење
✅Посета на Подгорица.
✅Сместување на база 1 ноќевање(по избор)
✅Автобуски превоз на дадената релација
Цена: 1800 денари
�� 071/331-380
☎️ 033/280-280
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе