Радио Кочани
Кочани

Најефтино и најквалитетно – „Кај Тоше“

1,415

Ако се прашувате каде прехрамбените артикли се најсвежи и најквалитетни, одговорот е во маркетот „Кај Тоше

Каде во моментов е најефтино – повторно „Кај Тоше

Маркетот „Кај Тоше“ работи и во недела и на државните празници.

Секој ден акции со супер цени

„Кај Тоше“ спроти општа болница Кочани на патот кон „Пониква“

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе