Радио Кочани
Кочани

Хемиско чистење ПАНДА – Матуранти, ве честиме со голем попуст за вашите домови

234

Матуранти, искористете го големиот попуст од ПАНДА 

Побарајте 070.289-838 и очекувајте не !

  • Генерално чистење
  • Секојдневно чистење
  • Седмично чистење
  • Месечно чистење

Вашите домови, покуќнина и мебел ќе светнат повеќе од нови – ПАНДА

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе