Радио Кочани
Кочани

Аптека Хигија Фарм има потреба од дипломиран фармацевт…

455

Аптека Хигија Фарм има потреба од дипломиран фармацевт, или фармацевтски техничар, со положен стручен испит, на неопределено време. Услови и плата одлични. Информации на 071 /313 – 776

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе