Радио Кочани
Кочани

Снаа нападнала свекрва во Koчанско

14,433

На 22.03.2023, полициски службеници од Полициската станица Кочани ја лишиле од слобода С.А.(49) од кочанско село затоа што во семејниот дом физички ја нападнала нејзината 77 – годишна свекрва. По комплетирање на случајот против С.А. ќе биде поднесена соодветна пријава.ни

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе