Радио Кочани
Кочани

Се продава стан спроти Ветеринарната станица

2,764

Се продава стан спроти Ветеринарната станица во Кочани.

Станот е со површина од 51 квадратен метар и се наоѓа на вториот спрат од зградата.

Располага со две тераси од по 5 м2 и подрум од 4 м2.

Станот е комплетно реновиран.

Контакт: 075 851 337

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе