Радио Кочани
Кочани

Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС – Прославете го 8 Март со БЛИЗНАЦИ бенд и Сашко Велков

438

По повод 8 март, Меѓународниот ден на жената, Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС Виница организира свечена прослава во деновите 7 и 8 март (вторник и среда)
Во вторник попуст од 15 % за сите пензионери, или комплетно мени по цена од 600 денари со пијалок. Почеток од 17 часот
Во среда на 8 март мени од 700 денари
Прославете го овој незаборавен ден во пријатен и весел амбиент со музиката од БЛИЗНАЦИ бенд и маестро Сашко Велков


Резервации на 075 410 520
Хотел ЦЕНТРОБИЗНИС – докажан организатор на незаборавни забави

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе