Радио Кочани
Кочани

Се продава атрактивна локација за Хотел, Мотел, Казино, Спа центар….

3,168

Се продава градежна парцела со вкупна површина од 1 200 метри квадратни, во близина на „Мотел Слив“ и „Центробизнис“. Плацот е погоден за изградба на Хотел со фотонапонски панели, Казино, или Спа центар, бидејќи таму поминува топла вода. Подетални информации побарајте на 076 464 850. Доколку комуницирате преку VIBER или WHATSAPP побарајте го бројот 078 394 578

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе