Радио Кочани
Кочани

„ПЗУ Аптека Галениум“  бара дипломиран фармацевт или фармацевтски техничар…

1,043

„Пзу аптека Галениум“  бара дипломиран фармацевт или фармацевтски техничар со положен стручен испит на неопределено време, со или без  работно искуство.

Број за контакт: 071-466-127 071-466-127

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе