Радио Кочани
Кочани

Во понеделник на 20 ти февруари Големо реотварање на Ривер Софт во Кочани.

1,290

Во понеделник на 20 ти февруари Големо реотварање на Ривер Софт во Кочани.

На стара, добро позната локација во делот на Македонска пошта.

Со 700 м2 салонот на Ривер Софт е најголемиот за техника во Кочани.

Само во понеделник се по набавни цени и многу други подароци и изненадувања.

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе