Радио Кочани
Кочани

Итно и поволно се продаваат оранжерии со површина од 400 м2, заедно со нива со вкупна површина од 2 400 м2

3,665

Итно и поволно се продаваат оранжерии со површина од 400 м2, заедно со нива со вкупна површина од 2 400 м2. Локација с. Драгобрашта ( виничко), место викано Спас. Цена 9000 евра Информации на 071 701 401…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе