Радио Кочани
Кочани

„Алекс Станови“ има потреба од молери за обработка на плафони, бетонска површина и обработка на ѕидови малтерисани со готов малтер

1,083

„Алекс Станови“ има потреба од молери за обработка на плафони, бетонска површина и обработка на ѕидови малтерисани со готов малтер.

За повеќе информации контактирајте не на: 078/295-404 Зоки…

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе