Радио Кочани
Кочани

Цвеќарница ФЛОРА – Сега нарачајте, на Свети Валентин подарете

291

Наближува Свети Валентин, не чекајте до последен момент, нарачајте веднаш, подарокот подигнете го на 14 – ти февруари
Цвеќарница ФЛОРА – Ваш партнер кога некого сакате да направите среќен….


Јавете се на 033 272 667 – закажете подарок веднаш и на Денот на вљубените – подарете
ВАША – Цвеќарница ФЛОРА

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе