Радио Кочани
Кочани

Се продава куќа во центарот на градот – кај Споменикот на слободата

4,919

Се продава куќа карабина во центарот на градот . Куќата е затворена со столарија и попрецизно се наоѓа на улица „Кирил и Методиј„ ББ Кочани во близина на Споменикот на слободата.
Документацијата за објектот е уредна со имотен лист.

Вкупна површина за домување е 330 м2, а големината на плацот изнесува 446 м2
Куќата поседува 2 ката и поткровје и прекрасен поглед кон градот.


За подетални информации обратете се на: 070 538 993 (број е достапен и преку вибер апликацијата) или Wiber 0041796306071

Лице за контакт Ненад…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе