Радио Кочани
Кочани

Се продава веднаш вселива куќа на 2 ката…

10,326

Се продава веднаш вселива куќа на 2 ката со корисна површина од околу 100 метри квадратни и дворно место,

Куќата е лоцирана во близина на центарот на градот на улица Страшо Ербапче Бр.(31) во Кочани.

Цена по договор. За дополнителни информации јавете се на 070/216-585 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе