Радио Кочани
Кочани

Се продава куќа карабина кај Споменикот на слободата…

4,732

Се продава куќа  карабина затворена со столарија на улица „Кирил и Методиј„ ББ  Кочани во близина на Споменикот на слободата.

Вкупна површина за домување – 330 м2  и големина на плац од 470 м2

Куќата поседува 2 ката и поткровје.

 

За подетални информации обратете се на:  070 538 993 или Wiber 0041796306071

Лице за контакт  Ненад…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе