Радио Кочани
Кочани

Ван Хоол Македонија вработува повеќе кандидати

3,049

Оглас за повеќе работни места во Ван Хоол Македонија:
Заваруавачи, Автолакери, Автолимари, Електричари, Механичари, Столари и Инсталатери.
Со или без работно искуство
Одлични и редовни месечни примања, работа во безбедна и здрава околина, дополнителна обука и усовршување, обезбеден топол оброк и превоз.


Аплицирајте на www.vanhool.mk или за повеќе информации за вработување јавете се на 070 333 299.

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе