Радио Кочани
Кочани

ОРГАНИЗИРАН ДОЧЕК НА СТАРА НОВА ГОДИНА ВО АЛЕКСАНДАР ПАРК ВИНИЦА…

447

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

ОРГАНИЗИРАН ДОЧЕК НА СТАРА НОВА ГОДИНА

Овој петок (13.01.2023) резервирајте го со вашето друштво и одбележете го традиционалното делење на паричка во прекрасен новогодишен амбиент, вкусна храна, одлична услуга и пред се не заборавна забава со БЛИЗНАЦИ БЕНД

Почеток: 20 часот.

Резервации:072-279-942; 070-302-346

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе