Радио Кочани
Кочани

Макпрогрес Bиница вработува Графички дизајнер…

479

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Вработуваме Графички Дизајнер во Макпрогрес Bиница – Маркетинг сектор со солидно познавање на Adobe Illustrator и Photoshop и сопретходно дизајнерско искуство.

За оваа работна позиција приоритет е креативноста на кандидатот а не видот на образованието. Работно време 40 часанеделно, пон-пет 08-16ч.

Заинтересираните да  испратат CV и референци нa email: [email protected]

Огласот е отворен до 17.01.2023.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе