Радио Кочани
Кочани

Физички нападнат Кочанчанец во градскиот трговски центар

6,176

На 03.01.2023 во 23.20 часот во ОВР Кочани, Б.Р.(35) од Кочани пријавил дека околу 21.00 часот во Градскиот трговски центар во Кочани бил физички нападнат од Џ.А. од Кочани.

По комплетирање на случајот, против Џ.А. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Дневен билтен на МВР

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе