Радио Кочани
Кочани

За прв пат Кочани ќе ја дочека Нова година на отворено

1,170

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

Со добра музика, забава и прекрасна новогодишна атмосфера, за првпат досега во Кочани организиран дочек на Новата година во Градскиот парк…најавуваат од Локалната самоуправа

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе