Радио Кочани
Кочани

Новоотворената модна конфекција “Валтекс” има потреба од…

5,122

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

Новоотворената модна конфекција “Валтекс” има потреба од следните профили на работници:

– Шивачи на обична и ибертек машина

– Кројачи

– Шивачка на машина (копчарка и рупичарка)

– Опшиварка

Обезбеден превоз и исхрана.

 

Пријави и информации на: 075/684-448 или во просториите на конфекцијата спроти железничката станица.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе