Радио Кочани
Кочани

Групна тепачка во Виница

7,388

На 18.11.2022 околу 20.00 часот во Полициската станица Виница било пријавено дека на ул.„Македонска“ во Виница бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу шест лица, сите од Виница.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе