Радио Кочани
Кочани

Во Библиотеката „Искра“ – Денеска започнува Саем накнигата

64

Од денеска до 12 -ти ноември Библиотеката „Искра“ од Кочани е домаќин на Саемот на книгата, 16 – ти по ред. Во текот на оваа манифестација предвидени се повеќе содржини

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе