Радио Кочани
Кочани

Бутик АКТИВ вработува женско лице

1,286

Бутик АКТИВ има потреба од вработување на едно женско лице
Потребно е :
Лицето (девојката) да поседува способност за комуникација со посетителите
Да биде лојална кон работата
Предност имаат оние со претходно стекнато искуство во дејноста
Условите за работа се идеални, платата атрактивна
Бутик АКТИВ – на аголот од Шопинг центарот во Кочани
Информации во бутикот или на телефон : 070 213 290

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе