Радио Кочани
Кочани

Се продава веднаш вселива куќа…

7,674

Се продава веднаш вселива куќа во близина на градскиот плоштад во Кочани

Располага со деловен простор и дворно место

Цена: 78 000 евра

Информации на телефон: 078/330-356

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе