Радио Кочани
Кочани

Божинова од Кочани лапна 400 000 денари од инстант лозот „ ФРУТИ “

6,260

Марија Божинова од Кочани е добитничка на 400 000 денари,од нашиот овошен инстант лоз ФРУТИ. Таа од среќното продажно место во Капитол купила 15 инстанти, а добивката била уште на првиот лоз. Инаку таа игра редовно и омилени инстанти и се Дијамант и Макси Златна рипка, а Лото уплаќа онлајн. Верува во игрите на Државна лотарија и ќе продолжи да игра.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе