Радио Кочани
Кочани

Конфекцијата ВАЛТЕКС бара работници

1,983

Новоотворената модна конфекција ВАЛТЕКС Кочани има потреба од следните профили на работници:
Шивачи на обична и ибертек машина
Кројачи
Пеглачи
Мајсторица за водење бригада
Пријави и информации на 075 281 551

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе