Радио Кочани
Кочани

Центар за вашето здравје „НУГА БЕСТ“ Кочани

1,501

Располага со најмодерна технологија за решавање на вашите проблеми:

Дискус хернија

Лумбо ишиалгија

Вратна спондилоза

Коскени шилци

Грчеви во мускулите и друго

Терапевтскиот кревет е вистинско решение за вашето здравје:

Акупресура

Третирање со топлина

Киропрактика

Долги инфрацрвени зраци и негативни јони.

Закажете термин за третман на 075 281 551 или повелете на улица „Роза Петрова“ број 107 НУГА БЕСТ – нов начин на живот

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе