Радио Кочани
Кочани

Библиотека „Искра“ – 26 септември…Европски ден на јазиците

38

Мотото на овој настан што ќе се одржи во кочанската библиотека голаси: „Нов научен јазик – нова визија во животот

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе