Радио Кочани
Кочани

Се продава куќа, стара градба на улица ,,Гоце Делчев“ бр.107

239

е продава куќа, стара градба на улица ,,Гоце Делчев“ бр.107. Прекрасна локација, со дворна површина од 222 м2 и стамбен простор од 60 м2. Цената е солидна. За повеке инфо на тел: 072 548 153.

Може ќе ви се допадне
Напиши коментар

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе