Радио Кочани
Кочани

Му влегле дома го претепале и му се заканиле со пиштол

1,902

Вчера во 21.20 часот во Полициската станица Кочани, Т.С.(44) од Кочани пријавил дека околу 21.00 часот во Кочани, две лица физички го нападнале во неговиот дом, а едниот од нив му се заканил со пиштол.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе