Радио Кочани
Кочани

Петок и сабота – сите во Александар Парк Виница…

402

Петок и сабота – сите во Александар Парк Виница Петок 12 јули, не пропуштајте ја прекрасната Петровденска вечер со извонредните: Игор Димовски и Пауза за Ракија Почеток: 21 часот Резервации: 072-279-942 Бројот на местата е ограничен. Сабота13 јули – ПАВЛОВДЕН Ве покануваме на одлична забава со неповторливата ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА & БЕНД Почеток: 21 часот Резервации: 072-279-942 Не пропуштајте да бидете дел од најдобрата забава на овие простори.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе