Радио Кочани
Кочани

Инвестирајте во вашиот нов стан – побрзајте, одберете кат и квадратура

1,498

Вашиот нов дом е на најдобрата локација во Виница.

Во стамбената зграда „Алфа Рич“ – Виница одберете го вашиот стан со големина за вашите потреби. Становите се направени од европски материјали со квалитетна топлотна и звучна изолација, кои прават вашиот нов дом да има висока гаранција за квалитет. Во дворот на зградата има парк и зеленило, a цените се пристапни за секого почнувајќи од 799€/м2, со можност за плаќање на 24 рати без камата.
Вашиот избор е инвестиција за вашата иднина.
Телефони за контакт:
+389 75/991-581  или  +389 71/334-336

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе