Радио Кочани
Кочани

Музички балкански воз за мир – Завршница в понеделник во Хотел „Амор“

123
ООМУ „Ристо Јуруков“ Кочани и Здружанието за подршка на економски развој – ЛАГ Кочани, Ве покануваат на завршниот настан и дисеминација на резултатите од проектот „Музички балкански воз за мир“.

Ве очекуваме во понеделник, 01.07.2024 година, во 11 часот, во конференциската сала на Хотел Амор.
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе