Радио Кочани
Кочани

КИККОМ – Вработуваме лица со „Б“ и „Ц“ возачка категорија

772

КИККОМ Кочани за свои потреби вработува лица што поседуваат возчка дозвола од категориите „Б“ и „Ц“.
Информации и пријавување на телефоните : 070 309 762 и 033 273 605 или во просториите на фирмата на улица „Индустриска“ бб, Кочани

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе